Konsola do gier Sony PlayStation Classic
Wideo 30Zdjęcia 5 |
Sony PlayStation Classic |
|
Konsola retro w mniejszej obudowie i podłączona przez HDMI.
Dwadzieścia preinstalowanych gier, w tym TEKKEN 3, Jumping Flash!, R4: Ridge Racer Type 4, Final Fantasy VII, Wild Arms i nie tylko.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony PlayStation Classic
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony Playstation Classic PS PS1 Mini Game Console 20 title Games SCPH-1000 | 428 zł |
Konsola SONY Playstation Classic | 1 099 zł |
Sony PlayStation Classic Gray Console - Brand New | 360 zł |
Sony PlayStation Classic Gray Console (NTSC-U/C) NEW in BOX NO DISK PLAYIN | 476 zł |
Sony PlayStation Classic Gray Console, 20 Video Games (NTSC-U/C) | 320 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →