Ціни на Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition (1000040660)
Відео 12Фото 3 | від 1 800 до 3 299 zł Платформа: PlayStation; підтримка UltraHD (4K); Bluetooth; USB C; Накопичувач (ГБ): 1024; Габарити (мм): 80x358x216; Вага (кг): 3; в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Konsola do gier Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition (0711719577478\071Sony PlayStation 5 Slim to ulepszona wersja popularnej konsoli do gier PlayStation 5. Konsola ma bardziej kompaktow... щеą konstrukcję niż poprzedni model, ale jednocześnie zachowuje wszystkie swoje główne funkcje, a pojemność szybkiego dysku SSD wzrosła do 1 TB. Sony PlayStation 5 Slim jest napędzana przez potężny procesor AMD Ryzen Zen 2 z 8 rdzeniami i 16 wątkami, procesor graficzny AMD RDNA 2 i 16 GB pamięci RAM GDDR6, co umożliwia konsoli uruchamianie gier w wysokiej rozdzielczości i liczbie klatek na sekundę. Konsola obsługuje szereg innowacyjnych technologii, takich jak haptyczne sprzężenie zwrotne, adaptacyjne wyzwalacze i dźwięk 3D. Wszystko to pozwala graczom Rozetka.plПоскаржитись | 2 099 zł |
SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT Konsola SONY PlayStation 5 Slim Digital EdiKonsola PS5 stwarza niewyobrażalne do tej pory możliwości rozgrywki. Ultraszybki dysk SSD zapewnia błyskawiczne cza... щеsy wczytywania. Efekty dotykowe, adaptacyjne efekty Trigger i technologia dźwięku 3D2 wciągną Cię w realistycznie odwzorowany świat niesamowitych gier nowej generacji na PlayStation. Prędkość błyskawicy Wykorzystując moc procesora niestandardoweg MediaMarkt.plПоскаржитись | 2 099 zł |
SONY PlayStation 5 Slim Digital 1000040668Typ konsoli: PlayStation 5 Pojemność dysku: 1000 GB Kontroler w zestawie: Tak Gra w zestawie: Tak Gry w zestawie: A... щеstro’s Playroom Dysk SSD: 1000 GB Procesor: 8-rdzeniowy AMD Ryzen Zen 2 Taktowanie procesora [MHz]: 3,5 GHz Karta graficzna: AMD Radeon RDNA 2 Pamięć RAM [GB]: 16 GB Rodzaj karty sieciowej: Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax Typ napędu: Brak HDR: Tak Przepustowość pamięci: 448 GB/s WiFi: Tak USB: Tak HDMI: Tak LAN: Tak Inne: Bluetooth 5.1
HDMI 2.1 Ethernet: Tak Bluetooth: Tak Dźwięk: Tempest 3D Audio Wysokość [mm]: 358 mm Głębokość [mm]: 216 mm Szerokość [mm]: 80 mm Waga [g]: 2600 g Kolor: Biały Okres gwarancji: 12 miesięcy Wyposażenie: Kontroler bezprzewodowy, dysk SSD 1 TB, 2 stopki podstawki poziomej, przewód HDMI, kabel zasilający, przewód USB, materiały drukowane, ASTRO’s PLAYROOM (gra zainstalowana fabrycznie) Neonet.plПоскаржитись | 2 019 zł |
Konsola SONY PlayStation 5 Digital SlimKonsola PlayStation 5 Digital Slim stwarza niewyobrażalne do tej pory możliwości rozgrywki. Ultraszybki dysk SSD za... щеpewnia błyskawiczne czasy wczytywania. Efekty dotykowe, adaptacyjne efekty „Trigger” i technologia dźwięku 3D3 wciągną Cię w realistycznie odwzorowany świat niesamowitych gier nowej generacji na PlayStation. Electro.plПоскаржитись | 2 199 zł |
Konsola SONY PlayStation 5 Digital SlimKonsola PlayStation 5 Digital Slim stwarza niewyobrażalne do tej pory możliwości rozgrywki. Ultraszybki dysk SSD za... щеpewnia błyskawiczne czasy wczytywania. Efekty dotykowe, adaptacyjne efekty „Trigger” i technologia dźwięku 3D3 wciągną Cię w realistycznie odwzorowany świat niesamowitych gier nowej generacji na PlayStation.... Avans.plПоскаржитись | 2 199 zł |
Sony PlayStation 5 Digital D Chassis (PS5) 1TBFunkcje obsługi dźwięku:Tempest 3D AudioTech;Gry w zestawie:nie;Gw OleOle.plПоскаржитись | 2 099 zł |
Sony Playstation 5 Digital Edition 1TB Slim EditionSpecyfikacja Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) CE Zgodność z zasadami zrównoważonego rozw... щеoju Tak Wysokość produktu 80 mm Głębokość produktu 216 mm Waga produktu 2,6 kg Szerokość produktu 358 mm Wersja Bluetooth 5.1 Rodzaj interfejsu sieci Ethernet Gigabit Ethernet Standardy Wi- Fi 802.11b Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Standardy Wi- Fi 802.11g Standardy Wi- Fi 802.11a Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Bluetooth Tak Przewodowa sieć LAN Tak Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 100 Mbit/s Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 1000 Mbit/s Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10 Mbit/s Wi-Fi Tak Kontrola rodzicielska Tak Platforma PlayStation 5 Pojemność pamięci wewnętrznej 16,4 GB Wydajność procesora graficznego 10,3 TFLOPS Maksymalna częstotliwość odświeżania 120 Hz Maksymalna liczba obsługiwanych kontrolerów 2 Częstotliwość procesora graficznego 2230 MHz Akceleracja ray tracing Tak Liczba rdzeni procesora 8 Typ pamięci adaptera grafiki GDDR6 Producent procesora AMD Liczba wątków 16 Kolor produktu Biały Kolor produktu Czarny Procesor graficzny AMD Radeon Model procesora AMD Ryzen Zen 2 Przepustowość pamięci 448 GB/s Taktowanie procesora 3,5 GHz Typ pamięci RAM GDDR6 Rodzina procesorów grafiki AMD RDNA 2 Głębokość opakowania 127,5 mm Szerokość opakowania 428 mm Wysokość opakowania 355 mm Gra wideo dołączona Nie Ilość wliczonych gamepadów 1 Sterownik dołączony Gamepad Zasilacz sieciowy Tak Podręcznik użytkownika Tak Przewody Prąd przemienny Przewody USB Przewody HDMI Przewodnik użytkownika Tak Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Digital Plus Wbudowane dekodery dzwieku DTS-HD Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Digital 5.1 Wbudowane dekodery dzwieku DTS 2.0 Wbudowane dekodery dzwieku Dolby TrueHD Wbudowane dekodery dzwieku DTS 5.1 Wbudowane dekodery dzwieku DTS Wbudowane dekodery dzwieku DTS-HD Master Audio 5.1 Obsługiwane tryby wideo 2160p Obsługiwane tryby wideo 4320p Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak Obsługa wirtualnej rzeczywistości Tak Typ HD 8K Ultra HD Pamięć wbudowana 1,02 TB Wbudowany dysk optyczny Nie Prędkość odczytu z nośnika 5500 MB/s Nośniki SSD Wyście mocy ac Tak Liczba portów USB 2.0 1 Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C 2 Ilość portów HDMI 1 Wersja HDMI 2.1 Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A 1 Gniazdko wyjścia DC Tak Dedykowane płci Chłopak, dziewczyna Szerokość 430mm Długość 355mm Wysokość 130mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 2 446 zł |
Konsola SONY PlayStation 5 Digital Slim BRAKKonsola PlayStation 5 Digital Slim stwarza niewyobrażalne do tej pory możliwości rozgrywki. Ultraszybki dysk SSD za... щеpewnia błyskawiczne czasy wczytywania. Efekty dotykowe, adaptacyjne efekty „Trigger” i technologia dźwięku 3D3 wciągną Cię w realistycznie odwzorowany świat niesamowitych gier nowej generacji na PlayStation.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 2 099 zł |
Sony PlayStation 5 Digital Slim D Chassis | 2 072 zł |
Sony PS5 Slim Digital Edition 1TB Video Game Console - White | 1 800 zł |
Konsola Playstation 5 Slim Digital 1TBKonsola Playstation 5 Slim Digital 1TB PS5® Digital Edition stwarza niewyobrażalne do tej pory możliwości rozgrywki... ще. Ultraszybki dysk SSD zapewnia błyskawicz... EmpikПоскаржитись | 2 140 zł |
Sony PlayStation 5 Digital D Chassis (PS5) 1TBFunkcje obsługi dźwięku:Tempest 3D AudioTech;Gry w zestawie:nie;Gw RTV Euro AGDПоскаржитись | 2 099 zł |
Sony Playstation 5 Digital Edition 1TB Slim Edition | 2 137 zł |
Konsola Sony Playstation 5 Slim 1TB Digital 5 Digital SlimKonsola Sony Playstation 5 Slim 1TB Digital Smukła konstrukcja Konsola Sony PlayStation 5 w wersji Slim cechuje się... щеeleganckim i smukłym wyglądem, przyciągając uwagę każdego. Dodatkowo zajmuje ona mniej miejsca niż standardowa wersja PS5. Podobnie jak pierwotna wersja, PS5 Slim jest dostępna w dwóch wariantach – Digital oraz Standard z napędem Blu-ray. W porównaniu do poprzedniej wersji, w modelu Slim zastosowano porty USB typu C, zamiast typu A, a wersja Standard posiada modułową konstrukcję napędu, co umożliwia łatwe jego wyjęcie bez konieczności używania narzędzi. Dynamiczny obraz Nawet 120 klatek na sekundę przy odświeżaniu na poziomie 120 Hz. W wybranych grach na ekranach 4K możesz cieszyć się płynną i realistyczną rozgrywką, która zapewnia niezapomniane wrażenia wizualne. Co więcej, grając na telewizorze z funkcją HDR, barwy stają się intensywne i dynamiczne, dzięki czemu każda rozgrywka na konsoli Sony PlayStation 5 Slim staje się prawdziwą przyjemnością dla zmysłów, oferując nie tylko doskonałą jakość grafiki, ale także niezrównane doznania wizualne. Kontroler DualSense Kontroler bezprzewodowy DualSense do konsoli Sony PlayStation 5 Slim oferuje wyjątkowe doznania dotykowe, dynamiczne efekty „Trigger” oraz wbudowany mikrofon, wszystko to zintegrowane w ikonicznej konstrukcji. Podczas rozgrywki możesz skorzystać z funkcji dotykowych, aby poczuć akcję na własnej skórze, odzwierciedlają Vobis.plПоскаржитись | 2 149 zł |
Sony PlayStation 5 PS5 Chassis Slim Digital Edition 1TBKonsola Playstation 5 Slim Digital 1TB PS5® Digital Edition stwarza niewyobrażalne do tej pory możliwości rozgrywki... ще. Ultraszybki dysk SSD zapewnia błyskawicz... EmpikПоскаржитись | 3 299 zł |
Sony Playstation 5 digital Slim | 2 139 zł |
Sony Playstation 5 Digital Edition 1TB Slim Edition | 2 279 zł |
Sony PlayStation 5 Digital Slim | 2 097 zł |
Sony PlayStation 5 Digital D Chassis - darmowy odbiór w 22 miastach i bezp | 2 199 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!