Ціни на Sony PlayStation 5 Slim (1000040591)
Відео 25Фото 7 | від 1 960 до 2 999 zł Платформа: PlayStation; привод DVD/Blu-ray; підтримка UltraHD (4K); Bluetooth; USB C; Накопичувач (ГБ): 1024; Габарити (мм): 96x358x216; Вага (кг): 3.7; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT Konsola SONY PlayStation 5 Slim 1TB D ChassKonsola PS5 stwarza niewyobrażalne do tej pory możliwości rozgrywki. Ultraszybki dysk SSD zapewnia błyskawiczne cza... щеsy wczytywania. Efekty dotykowe, adaptacyjne efekty Trigger i technologia dźwięku 3D2 wciągną Cię w realistycznie odwzorowany świat niesamowitych gier nowej generacji na PlayStation. Prędkość błyskawicy Wykorzystując moc procesora niestandardoweg MediaMarkt.plПоскаржитись | 2 689 zł |
Sony PlayStation 5 Standard (Slim)Slim Design With PS5®, players get powerful gaming technology packed inside a sleek and compact console design. 1TB... щеof Storage Keep your favorite games ready and waiting for you to jump in and play with 1TB of SSD storage built in.*** Ultra-High Speed SSD Maximize your play sessions with near instant load times for installed PS5® games. Integrated I/O The custom integration of the PS5® console's systems lets creators pull data from the SSD so quickly that they can design games in ways never before possible. Proshop.plПоскаржитись | 2 999 zł |
SONY PlayStation 5 Slim Standard 1000040587Typ konsoli: PlayStation 5 Pojemność dysku: 1000 GB Kontroler w zestawie: Tak Gra w zestawie: Tak Gry w zestawie: A... щеstro’s Playroom Dysk SSD: 1000 GB Procesor: 8-rdzeniowy AMD Ryzen Zen 2 Taktowanie procesora [MHz]: 3,5 GHz Karta graficzna: AMD Radeon RDNA 2 Pamięć RAM [GB]: 16 GB Rodzaj karty sieciowej: Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax Typ napędu: Blu-ray HDR: Tak Przepustowość pamięci: 448 GB/s WiFi: Tak USB: Tak HDMI: Tak LAN: Tak Inne: Bluetooth 5.1
HDMI 2.1 Ethernet: Tak Bluetooth: Tak Dźwięk: Tempest 3D Audio Wysokość [mm]: 358 mm Głębokość [mm]: 216 mm Szerokość [mm]: 96 mm Waga [g]: 3200 g Kolor: Biały Okres gwarancji: 12 miesiecy Wyposażenie: Kontroler bezprzewodowy, dysk SSD 1 TB, napęd optyczny, 2 stopki podstawki poziomej, przewód HDMI, kabel zasilający, przewód USB, materiały drukowane, ASTRO’s PLAYROOM (gra zainstalowana fabrycznie) Neonet.plПоскаржитись | 2 689 zł |
SONY PlayStation 5 Slim KN-SON-495SONY PlayStation 5 Slim - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbi... щеór w sklepach Komputronik! Komputronik.plПоскаржитись | 2 349 zł |
Konsola SONY PlayStation 5 SlimKonsola PlayStation 5 stwarza niewyobrażalne do tej pory możliwości rozgrywki. Ultraszybki dysk SSD zapewnia błyska... щеwiczne czasy wczytywania. Efekty dotykowe, adaptacyjne efekty „Trigger” i technologia dźwięku 3D2 wciągną Cię w realistycznie odwzorowany świat niesamowitych gier nowej generacji na PlayStation®. Electro.plПоскаржитись | 2 699 zł |
Konsola SONY PlayStation 5 SlimKonsola PlayStation 5 stwarza niewyobrażalne do tej pory możliwości rozgrywki. Ultraszybki dysk SSD zapewnia błyska... щеwiczne czasy wczytywania. Efekty dotykowe, adaptacyjne efekty „Trigger” i technologia dźwięku 3D2 wciągną Cię w realistycznie odwzorowany świat niesamowitych gier nowej generacji na PlayStation®... Avans.plПоскаржитись | 2 699 zł |
Sony PlayStation 5 D Chassis (PS5) 1TB z napędemFunkcje obsługi dźwięku:Tempest 3D AudioTech;Gry w zestawie:nie;Gw OleOle.plПоскаржитись | 2 689 zł |
Konsola Sony PlayStation 5 Slim 1TBSpecyfikacja Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) CE Zgodność z zasadami zrównoważonego rozw... щеoju Tak Wysokość produktu 96 mm Szerokość produktu 358 mm Waga produktu 3,2 kg Głębokość produktu 216 mm Bluetooth Tak Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10 Mbit/s Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 100 Mbit/s Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 1000 Mbit/s Przewodowa sieć LAN Tak Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) Standardy Wi- Fi 802.11b Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Standardy Wi- Fi 802.11g Standardy Wi- Fi 802.11a Wi-Fi Tak Rodzaj interfejsu sieci Ethernet Gigabit Ethernet Wersja Bluetooth 5.1 Rodzina procesorów grafiki AMD RDNA 2 Liczba rdzeni procesora 8 Częstotliwość procesora graficznego 2230 Mhz Taktowanie procesora 3,5 GHz Procesor graficzny AMD Radeon Model procesora AMD Ryzen Zen 2 Platforma PlayStation 5 Liczba wątków 16 Kolor produktu Czarny Kolor produktu Biały Producent procesora AMD Typ pamięci RAM GDDR6 Pojemność pamięci wewnętrznej 16,4 GB Maksymalna częstotliwość odświeżania 120 Hz Przepustowość pamięci 448 GB/s Typ pamięci adaptera grafiki GDDR6 Wydajność procesora graficznego 10,3 TFLOPS Kontrola rodzicielska Tak Maksymalna liczba obsługiwanych kontrolerów 2 Akceleracja ray tracing Tak Waga wraz z opakowaniem 4,9 kg Szerokość opakowania 431 mm Wysokość opakowania 359 mm Głębokość opakowania 169 mm Zasilacz sieciowy Tak Stojak dołączony Tak Przewody Prąd przemienny Przewody USB Przewody HDMI Przewodnik użytkownika Tak Podręcznik użytkownika Tak Sterownik dołączony Gamepad Ilość wliczonych gamepadów 1 Typ HD 8K Ultra HD Obsługiwane tryby wideo 2160p Obsługiwane tryby wideo 4320p Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak Obsługa wirtualnej rzeczywistości Tak Wbudowane dekodery dzwieku DTS-HD Wbudowane dekodery dzwieku DTS-HD Master Audio 5.1 Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Digital 5.1 Wbudowane dekodery dzwieku DTS 2.0 Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Digital Plus Wbudowane dekodery dzwieku DTS Wbudowane dekodery dzwieku Dolby TrueHD Wbudowane dekodery dzwieku DTS 5.1 Napęd optyczny Blu-Ray/DVD Nośniki SSD Prędkość odczytu z nośnika 5500 MB/s Wbudowany dysk optyczny Tak Pamięć wbudowana 1,02 TB Liczba portów USB 2.0 1 Gniazdko wyjścia DC Tak Wyście mocy ac Tak Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C 2 Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A 1 Wersja HDMI 2.1 Ilość portów HDMI 1 Kraj ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 2 699 zł |
Konsola SONY PlayStation 5 Slim BRAKKonsola PlayStation 5 stwarza niewyobrażalne do tej pory możliwości rozgrywki. Ultraszybki dysk SSD zapewnia błyska... щеwiczne czasy wczytywania. Efekty dotykowe, adaptacyjne efekty „Trigger” i technologia dźwięku 3D2 wciągną Cię w realistycznie odwzorowany świat niesamowitych gier nowej generacji na PlayStation®... Mediaexpert.plПоскаржитись | 2 689 zł |
Sony PlayStation 5 D Chassis (CFI-2016) | 2 199 zł |
Sony PlayStation 5 Slim Blu-Ray Edition Console - White - Disc Version | 1 960 zł |
Konsola SONY PlayStation 5 Slim 1TB D ChassisKonsola PlayStation 5 D Chassis Standard 1TB Konsola PS5® stwarza niewyobrażalne do tej pory możliwości rozgrywki.... щеUltraszybki dysk SSD zapewnia błyskawiczne... EmpikПоскаржитись | 2 299 zł |
Sony PlayStation 5 D Chassis (PS5) 1TB z napędemFunkcje obsługi dźwięku:Tempest 3D AudioTech;Gry w zestawie:nie;Gw RTV Euro AGDПоскаржитись | 2 689 zł |
Konsola SONY PlayStation 5 Slim Blu-Ray | 2 198 zł |
Konsola Sony PlayStation 5 Slim D Chassis - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 2 284 zł |
Sony PlayStation 5 PS5 Slim 1TB Blu-Ray | 2 199 zł |
Konsola Sony Playstation 5 Slim 1TB Blu-rayKonsola Sony Playstation 5 Slim 1TB Blu-ray Smukła konstrukcja Konsola Sony PlayStation 5 w wersji Slim cechuje się... щеeleganckim i smukłym wyglądem, przyciągając uwagę każdego. Dodatkowo zajmuje ona mniej miejsca niż standardowa wersja PS5. Podobnie jak pierwotna wersja, PS5 Slim jest dostępna w dwóch wariantach – Digital oraz Standard z napędem Blu-ray. W porównaniu do poprzedniej wersji, w modelu Slim zastosowano porty USB typu C, zamiast typu A, a wersja Standard posiada modułową konstrukcję napędu, co umożliwia łatwe jego wyjęcie bez konieczności używania narzędzi. Dynamiczny obraz Nawet 120 klatek na sekundę przy odświeżaniu na poziomie 120 Hz. W wybranych grach na ekranach 4K możesz cieszyć się płynną i realistyczną rozgrywką, która zapewnia niezapomniane wrażenia wizualne. Co więcej, grając na telewizorze z funkcją HDR, barwy stają się intensywne i dynamiczne, dzięki czemu każda rozgrywka na konsoli Sony PlayStation 5 Slim staje się prawdziwą przyjemnością dla zmysłów, oferując nie tylko doskonałą jakość grafiki, ale także niezrównane doznania wizualne. Kontroler DualSense Kontroler bezprzewodowy DualSense do konsoli Sony PlayStation 5 Slim oferuje wyjątkowe doznania dotykowe, dynamiczne efekty „Trigger” oraz wbudowany mikrofon, wszystko to zintegrowane w ikonicznej konstrukcji. Podczas rozgrywki możesz skorzystać z funkcji dotykowych, aby poczuć akcję na własnej skórze, odzwierciedlają Vobis.plПоскаржитись | 2 279 zł |
Konsola Sony PlayStation 5 Slim D ChassisSpecyfikacja Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju Tak Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozw... щеoju) CE Waga produktu 3,2 kg Wysokość produktu 92 mm Głębokość produktu 216 mm Szerokość produktu 358 mm Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 100 Mbit/s Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 1000 Mbit/s Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10 Mbit/s Bluetooth Tak Rodzaj interfejsu sieci Ethernet Gigabit Ethernet Wi-Fi Tak Przewodowa sieć LAN Tak Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Standardy Wi- Fi 802.11g Standardy Wi- Fi 802.11a Standardy Wi- Fi 802.11b Wersja Bluetooth 5.1 Częstotliwość procesora graficznego 2360 MHz Taktowanie procesora 3,5 GHz Wydajność procesora graficznego 10,3 TFLOPS Akceleracja ray tracing Tak Liczba rdzeni procesora 8 Kontrola rodzicielska Tak Przepustowość pamięci 448 GB/s Typ pamięci adaptera grafiki GDDR6 Procesor graficzny AMD Radeon Typ pamięci RAM GDDR6 Model procesora AMD Ryzen Zen 2 Maksymalna liczba obsługiwanych kontrolerów 2 Liczba wątków 16 Rodzina procesorów grafiki AMD RDNA 2 Kolor produktu Biały Kolor produktu Czarny Platforma PlayStation 5 Pojemność pamięci wewnętrznej 16,4 GB Producent procesora AMD Maksymalna częstotliwość odświeżania 120 Hz Głębokość opakowania 169 mm Wysokość opakowania 359 mm Waga wraz z opakowaniem 4,9 kg Szerokość opakowania 431 mm Podręcznik użytkownika Tak Przewody HDMI Przewody USB Przewody Prąd przemienny Przewodnik użytkownika Tak Sterownik dołączony Gamepad Zasilacz sieciowy Tak Ilość wliczonych gamepadów 1 Stojak dołączony Tak Obsługa wirtualnej rzeczywistości Tak Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak Typ HD 8K Ultra HD Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Digital Plus Wbudowane dekodery dzwieku DTS 2.0 Wbudowane dekodery dzwieku DTS Wbudowane dekodery dzwieku DTS-HD Wbudowane dekodery dzwieku Dolby Digital 5.1 Wbudowane dekodery dzwieku Dolby TrueHD Wbudowane dekodery dzwieku DTS 5.1 Wbudowane dekodery dzwieku DTS-HD Master Audio 5.1 Obsługiwane tryby wideo 2160p Obsługiwane tryby wideo 4320p Nośniki SSD Wbudowany dysk optyczny Tak Napęd optyczny Blu-Ray/DVD Prędkość odczytu z nośnika 5500 MB/s Pamięć wbudowana 1,02 TB Liczba portów USB 2.0 1 Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A 1 Wersja HDMI 2.1 Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C 1 Ilość portów HDMI 1 Gniazdko wyjścia DC Tak Wyście mocy ac Tak Kraj ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 2 698 zł |
Sony PlayStation 5 Slim 1TB Console, White | 2 200 zł |
Sony PS5 Slim Blu-Ray Edition Call of Duty Modern Warfare III Bundle 1TB.. | 2 600 zł |
ще 10 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!