Ціни на ігрову приставку Sony PlayStation 5
Відео 31Фото 4 | від 2 200 до 6 000 zł Ігрова консоль PlayStaion в п'ятому поколінні примітна футуристичною зовнішністю і потужною електронною «начинкою» на рівні топових відеокарт ПК сьогоднішнього часу. «Під капотом» приставки встановлений кастомний восьмиядерний процесор на базі архітектури AMD Zen 2. Графічне ядро консолі містить 36 обчислювальних блоків, що працює на частоті до 2.23 ГГц і володіє продуктивністю в 10.28 терафлопс. Обсяг «оперативки» DDR6 на її борту дорівнює 16 ГБ. Спеціально під модель розробили твердотільний накопичувач PCIe 4.0 NVMe на 825 ГБ. Базова модифікація Sony PlayStation 5 має оптичний привід. Картинку з приставки можна вивести на екран у максимальній роздільній здатності 4K. Також у моделі не обійшлося без підтримки HDR, що підвищує якість передачі кольору, що робить зображення більш реаліст...ичним і підсилює враження повного занурення в події. Японський виробник забезпечив пристрій сучасними бездротовими модулями Wi-Fi 6 (802.11 ax) і Bluetooth. Аксесуарний парк до моделі п'ятого покоління пофарбовано у такі ж фірмові біло-чорні тони, як і сама приставка. В одному стилі з нею виконані геймпад, навушники, пульт ДУ, подвійна камера і зарядна станція. |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony Playstation 5 Konsola do Gier Biały 825 GB SONYPS5-C | 3 291 zł |
Konsola SONY PlayStation 5 z napędem Blu-ray 4K UHD + PS Plus Premium 24 m | 3 500 zł |
Sony PS5 Blu-Ray Edition Console - White | 2 400 zł |
SONY PlayStation 5 >> SPRAWDŹ JAK OSZCZĘDZAĆ NA ZAKUPACH W NEO24.PL! | 2 349 zł |
Konsola Sony PlayStation 5 - DARMOWY PACZKOMAT OD 599zł | 3 272 zł |
Sony PlayStation 5 PS5 825GB Blu-Ray CFI-1216A | 2 269 zł |
PLAYSTATION PS5 BLU-RAY EDITION A5-4GE6-NZA5 | 4 325 zł |
Sony Konsola Playstation 5 - Podzielony pakiet UE PS5 | 3 227 zł |
Sony PlayStation 5 CFI-1216A | 2 584 zł |
New Sony Playstation 5 Disc Version PS5 Game Console CFI-1100A01 White Jap | 2 546 zł |
Sony PS5 Blu-Ray Edition Console - With 3 New Games! | 2 200 zł |
Sony PlayStation 5 Console Disc Edition PS5 Bundle Extra Control FREE SHIP | 3 200 zł |
Sony PS5 Blu-Ray Edition Console - White | 3 800 zł |
Sony PS5 Blu-Ray Edition Console - White | NEW | 2 500 zł |
NEW PS5 Playstation 5 CFI-1200A01 From Japan Console SONY | 3 160 zł |
Sony PlayStation 5 Video Game Console | 2 600 zł |
Sony PS5 Blu-Ray Edition Console - White | 2 604 zł |
Sony Playstation 5 PS5 Blu-Ray Edition Console Disc Version CFI-1215A | 3 596 zł |
ще 20 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!