Konsola do gier Sony PlayStation 4 Slim 1Tb + Game
Wideo 32Zdjęcia 12 |
Sony PlayStation 4 Slim 1Tb + Game |
|
Zmniejszony rozmiar i przeprojektowany design w porównaniu z oryginalnym dyskiem twardym Playstation 4. 1 TB. Wi-Fi ac. Bluetooth 4.0. Obsługa dźwięku 7.1. 2 porty USB 3.0.
Brak wyjścia optycznego.
Zaktualizowana wersja popularnej konsoli do gier Sony PlayStation 4 wzorca z 2016 roku. W porównaniu z oryginalnym modelem urządzenie przeszło bardziej kosmetyczne zmiany. Tak więc Sony PlayStation 4 Slim ma zaktualizowaną konstrukcję - stała się bardziej kompaktowa i cieńsza. Producent wyposażył urządzenie w nowoczesne moduły bezprzewodowe Wi-Fi ac i Bluetooth 4.0, ale wypełnienie sprzętowe pozostało praktycznie niezmienione. Warto zwrócić uwagę na to, że ta konkretna konfiguracja wyróżnia się obecnością dysku z grą, dzięki czemu użytkownik będzie mógł rozpocząć zabawę od razu po zakupie urządzenia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony PlayStation 4 Slim 1Tb + Game
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony PlayStation 4 1TB Call of Duty Modern Warfare II Console Bundle - Bla | 1 600 zł |
Sony PlayStation 4 Slim 1TB Call of Duty Modern Warfare II PS4 Bundle | 1 280 zł |
Sony PlayStation 4 1TB Call of Duty Modern Warfare II Console Bundle - Bla | 1 280 zł |
Sony PlayStation 4 1TB Call of Duty Modern Warfare II Console Bundle - Bla | 1 400 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości konsoli do gier Sony PlayStation 4 Slim 1Tb + Game:
- W zestawie zestaw słuchawkowy do gier
Modyfikacje Sony PlayStation 4 Slim 1Tb + Game
Ceny na Sony PlayStation 4 Slim 1Tb + Game |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation 4 Slim 500Gb | od 880 zł | 17 oferty | ||
Sony PlayStation 4 Slim 500Gb + Gamepad | od 1 065 zł | 1 oferta | ||
Sony PlayStation 4 Slim 500Gb + Game | od 987 zł | 20 oferty | ||
Sony PlayStation 4 Slim 1Tb + Game | od 1 280 zł | 4 oferty | ||
Sony PlayStation 4 Slim 1Tb | od 1 400 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →