Konsola do gier Sony PlayStation 4 Slim 500Gb Premium Bundle
Wideo 32Zdjęcia 12 | Produkt jest niedostępny 1 145 zł Zestaw ten może być prawdziwym prezentem dla miłośnika nowoczesnych gier wideo, gdyż początkowo zawiera niemal nie tylko samą konsolę, ale także wszelkie możliwe dodatkowe wyposażenie; Mówiąc najprościej: na rynku nie ma bardziej kompletnego zestawu. Zestaw zawiera konsolę do gier Sony PlayStation 4 w kompaktowej modyfikacji Slim i z wbudowanym dyskiem 500 GB (model z 2016 roku), dwa markowe joysticki Dualshock 4 do zabawy z przyjacielem, zestaw słuchawkowy PlayStation VR do wirtualnej rzeczywistości, specjalna kamerka internetowa i kontroler ruchów Move, pozwalające na sterowanie postacią w grze za pomocą ruchów samego użytkownika, a także dysk z grą w prezencie. Zwróć uwagę, że cała gra może się różnić - ten problem jest już całkowicie zależny od każdego sklepu. |
Sony PlayStation 4 Slim 500Gb Premium Bundle |
|
Zestaw ten może być prawdziwym prezentem dla miłośnika nowoczesnych gier wideo, gdyż początkowo zawiera niemal nie tylko samą konsolę, ale także wszelkie możliwe dodatkowe wyposażenie; Mówiąc najprościej: na rynku nie ma bardziej kompletnego zestawu. Zestaw zawiera konsolę do gier Sony PlayStation 4 w kompaktowej modyfikacji Slim i z wbudowanym dyskiem 500 GB (model z 2016 roku), dwa markowe joysticki Dualshock 4 do zabawy z przyjacielem, zestaw słuchawkowy PlayStation VR do wirtualnej rzeczywistości, specjalna kamerka internetowa i kontroler ruchów Move, pozwalające na sterowanie postacią w grze za pomocą ruchów samego użytkownika, a także dysk z grą w prezencie. Zwróć uwagę, że cała gra może się różnić - ten problem jest już całkowicie zależny od każdego sklepu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
- W zestawie zestaw słuchawkowy do gier
Modyfikacje Sony PlayStation 4 Slim 500Gb Premium Bundle
Ceny na Sony PlayStation 4 Slim 500Gb Premium Bundle |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation 4 Slim 500Gb | od 880 zł | 17 oferty | ||
Sony PlayStation 4 Slim 500Gb + Game | od 987 zł | 20 oferty | ||
Sony PlayStation 4 Slim 1Tb + Game | od 1 280 zł | 4 oferty | ||
Sony PlayStation 4 Slim 1Tb | od 1 400 zł | 3 oferty |