Czajnik elektryczny Smeg KLF05PBEU granatowy
Zdjęcia 10 |
Smeg KLF05PBEU |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg KLF05PBEU granatowy
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg KLF05PBEU Mini czajnik elektryczny niebieski | 522 zł |
SMEG Mini KLF05PBEU Pastelowy błękit | 463 zł |
Czajnik MINI 0,8L 50's style Pastelowy błękit Smeg (KLF05PBEU) --- OFICJAL | 629 zł |
Smeg KLF05PBEU | 509 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Smeg KLF05PBEU
Ceny na Smeg KLF05PBEU |
---|---|---|---|---|
Smeg KLF05CREU beżowy | od 509 zł | 8 oferty | ||
Smeg KLF05WHEU biały | od 509 zł | 12 oferty | ||
Smeg KLF05BLEU czarny | od 496 zł | 12 oferty | ||
Smeg KLF05RDEU czerwony | od 471 zł | 11 oferty | ||
Smeg KLF05PBEU granatowy | od 463 zł | 12 oferty | ||
Smeg KLF05PKEU różowy | od 509 zł | 11 oferty | ||
Smeg KLF05PGEU zielony | od 463 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →