Czajnik elektryczny Smeg KLF05PGEU zielony
Zdjęcia 10 |
Smeg KLF05PGEU |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg KLF05PGEU zielony
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg KLF05PGEU Mini czajnik Pastel zielony | 494 zł |
SMEG Czajnik elektryczny 50's Style - Pastelowa ziele? - 1400 W | 518 zł |
SMEG Mini KLF05PGEU Zielony | 518 zł |
Czajnik Smeg 50's Style pastelowa zieleń KLF05PGEU | 522 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Smeg KLF05PGEU
Ceny na Smeg KLF05PGEU |
---|---|---|---|---|
Smeg KLF05CREU beżowy | od 481 zł | 8 oferty | ||
Smeg KLF05WHEU biały | od 509 zł | 12 oferty | ||
Smeg KLF05BLEU czarny | od 509 zł | 12 oferty | ||
Smeg KLF05RDEU czerwony | od 509 zł | 10 oferty | ||
Smeg KLF05PBEU granatowy | od 482 zł | 12 oferty | ||
Smeg KLF05PKEU różowy | od 509 zł | 11 oferty | ||
Smeg KLF05PGEU zielony | od 494 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →