Wędzisko Shimano Tribal TX-1A 12300
Shimano Tribal TX-1A 12300 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shimano 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shimano.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shimano Tribal TX-1A 12300
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Shimano Fishing Tribal Tx-1a Carpfishing Rod Czarny 3.66 m / 3.0 Lbs TX1A1 | 277 zł |
Wędka SHIMANO Tribal TX-1A 3.66m / 3.00lb TX1A12300 | 390 zł |
Shimano Fishing Shimano Fishing Tribal TX-1A 3,6 m 3,0 lb 2 części TX1A123 | 308 zł |
Wędka Shimano Tribal Tx-1A 12-300 3.66M 3.00Lb | 378 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →