Dmuchany kajak Bestway Hydro-Force Ventura Kayak (65052)
Zdjęcia 10 |
Bestway Hydro-Force Ventura Kayak |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bestway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bestway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bestway Hydro-Force Ventura Kayak
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bestway Hydro-force Ventura zestaw kajakowy jednoosobowy nadmuchiwana łódź | 743 zł |
Bestway Kajak nadmuchiwany Hydro-Force™ Ventura dla 2 osób, z pompką | 941 zł |
Bestway Hydro-force Ventura Kayak Pomarańczowy,Czarny 330 x 94 cm 3EXX0257 | 1 378 zł |
Bestway Kajak Dmuchany 280 x 86 x 40 cm Bestway 65118 | 929 zł |
Kajak, czarno-zielony, 2,8 m x 86 cm | 1 099 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →