Надувний човен Intex Excursion 4 Boat Set (68324)
Фото 4 |
Intex Excursion 4 Boat Set 315 см366 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex Excursion 4 Boat Set
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intex Uniseks Excursion 4 68324NP Nadmuchiwana Łódź Szary/Niebieski 4-Osob | 622 zł |
Intex Excursion 4 Inflatable Boat Szary 4 Places 68324 | 692 zł |
Ponton Intex Excursion 4 osoby Pompka Wiosła 68324 Model 2024 | 660 zł |
68324 INTEX PONTON EXCURSION 4 POMPKA WIOSŁA | 589 zł |
Intex, Ponton Excursion 4 Set, 315x165x43 cm | 650 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Intex Excursion 4 Boat Set
Ціни на Intex Excursion 4 Boat Set |
---|---|---|---|---|
Intex Excursion 4 Boat Set | від 622 zł | 10 пропозицій | ||
Intex Excursion 5 Boat Set | від 738 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →