Надувний човен Intex Seahawk 3 Boat Set (68380)
Відео 7Фото 4 |
Intex Seahawk 3 Boat Set |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex Seahawk 3 Boat Set
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intex Uniseks Seahawk 3 68380NP Ponton Dmuchany Zielony 295m x 137m x 043m | 335 zł |
Intex Seahawk 3 Inflatable Boat Zielony 68380 | 540 zł |
Intex Ponton Seahawk 3 set 295 x 137 cm (68380NP) | 520 zł |
Ponton Seahawk 3 - 295 x 137 x 43 cm Intex 68380 | 560 zł |
Intex, Ponton dmucuhany trzyosobowy z wiosłami i pompką, Seahawk, 295x137x | 520 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Intex Seahawk 3 Boat Set
Ціни на Intex Seahawk 3 Boat Set |
---|---|---|---|---|
Intex Seahawk 2 Boat Set | від 247 zł | 7 пропозицій | ||
Intex Seahawk 3 Boat Set | від 335 zł | 9 пропозицій | ||
Intex Seahawk 4 Boat Set | від 560 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →