Надувний човен Intex Seahawk 2 Boat Set (68347)
Відео 8Фото 4 |
Intex Seahawk 2 Boat Set |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex Seahawk 2 Boat Set
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intex Zestaw nadmuchiwanej łodzi z wiosłami pompa Seahawk 2 68347NP | 350 zł |
Intex Seahawk 2 Inflatable Boat Zielony 68347 | 307 zł |
Intex, Ponton, Seahawk 2 + pompka + 2 wiosła, 68347 | 379 zł |
Ponton Seahawk 2 zestaw Intex | 247 zł |
Intex Seahawk 2 Ponton Wielokolorowy 236 x 114 x 41 cm 68347EP | 266 zł |
Відеоогляди
Модификації Intex Seahawk 2 Boat Set
Ціни на Intex Seahawk 2 Boat Set |
---|---|---|---|---|
Intex Seahawk 2 Boat Set | від 247 zł | 7 пропозицій | ||
Intex Seahawk 3 Boat Set | від 335 zł | 12 пропозицій | ||
Intex Seahawk 4 Boat Set | від 560 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →