Ponton Intex Seahawk 2 Boat Set (68347)
Wideo 7Zdjęcia 4 |
Intex Seahawk 2 Boat Set |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex Seahawk 2 Boat Set
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intex Seahawk 2 Ponton Wielokolorowy 236 x 114 x 41 cm 68347EP | 267 zł |
Intex Seahawk 2 Inflatable Boat Zielony 68347 | 308 zł |
Ponton Intex Seahawk 2os. Pompka Wiosła 68347 Model 2024 | 270 zł |
Intex, Ponton, Seahawk 2 + pompka + 2 wiosła, 68347 | 379 zł |
Ponton Seahawk 2 zestaw Intex | 247 zł |
Intex Zestaw nadmuchiwanej łodzi z wiosłami pompa Seahawk 2 68347NP | 350 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intex Seahawk 2 Boat Set
Ceny na Intex Seahawk 2 Boat Set |
---|---|---|---|---|
Intex Seahawk 2 Boat Set | od 247 zł | 8 oferty | ||
Intex Seahawk 3 Boat Set | od 335 zł | 12 oferty | ||
Intex Seahawk 4 Boat Set | od 560 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →