Dmuchany kajak Intex Explorer K2 (68307)
Wideo 20Zdjęcia 9 |
Intex Explorer K2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex Explorer K2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kajak dmuchany Explorer K2 312x91x51cm INTEX 68307 2 miejsca wiosła | 519 zł |
Intex Explorer K2 Kayak Żółty 312 x 91 x 51 cm 68307 | 566 zł |
Intex, Kajak dwuosobowy nadmuchiwany z pompką i wiosłami, Explorer K2 6830 | 549 zł |
Kajak nadmuchiwany Explorer K2 - zestaw Intex | 539 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →