Надувний човен Intex Explorer Pro 50 Boat (58354NP)
Intex Explorer Pro 50 Boat |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex Explorer Pro 50 Boat
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
INTEX Bateau Explorer Pro 50 sans Rames Orange 137 x 85 x 23 cm 58354NP | 89 zł |
Intex Ponton dmuchany, Explorer PRO, 137x85x23 cm, pomarańczowy | 107 zł |
Ponton Explorer PRO 50 Intex 58354 | 80 zł |
Intex Ponton Explorer Pro 50 137 x 85 cm (58354) | 72 zł |
Ponton dmuchany Explorer Pro 50 58354, pomarańczowy, 137x85x23 cm, Intex | 73 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →