Надувний човен Intex Challenger 2 Boat Set (68367)
Відео 16Фото 2 |
Intex Challenger 2 Boat Set 236 см295 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex Challenger 2 Boat Set
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intex Challenger 2 ponton niebieski/żółty 236 x 114 x 41 cm 1 sztuka 68367 | 233 zł |
Intex Challenger 2 Inflatable Boat Żółty,Niebieski 1 Place 68367 | 232 zł |
Intex Ponton Challenger 2 set 236 x 114 cm (68367NP) | 295 zł |
Ponton dmuchany Challenger 2 Set + wiosła+ pompka INTEX 68367 | 210 zł |
Intex, Ponton 2-osobowy, 68367NP, niebieski, 236x114x41 cm | 258 zł |
Ponton Challenger 2 - zestaw Intex | 200 zł |
Intex, Ponton dmuchany z wiosłami i pompką Challenger, 2-osobowy | 220 zł |
Відеоогляди
Модификації Intex Challenger 2 Boat Set
Ціни на Intex Challenger 2 Boat Set |
---|---|---|---|---|
Intex Challenger 2 Boat Set | від 200 zł | 10 пропозицій | ||
Intex Challenger 3 Boat Set | від 370 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →