Ponton Intex Challenger 2 Boat Set (68367)
Wideo 16Zdjęcia 2 |
Intex Challenger 2 Boat Set 236 cm295 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex Challenger 2 Boat Set
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intex Challenger 2 ponton niebieski/żółty 236 x 114 x 41 cm 1 sztuka 68367 | 233 zł |
Intex Challenger 2 Inflatable Boat Żółty,Niebieski 1 Place 68367 | 232 zł |
Intex Ponton Challenger 2 set 236 x 114 cm (68367NP) | 295 zł |
Ponton dmuchany Challenger 2 Set + wiosła+ pompka INTEX 68367 | 210 zł |
Intex, Ponton 2-osobowy, 68367NP, niebieski, 236x114x41 cm | 258 zł |
Ponton Challenger 2 - zestaw Intex | 200 zł |
Intex, Ponton dmuchany z wiosłami i pompką Challenger, 2-osobowy | 220 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intex Challenger 2 Boat Set
Ceny na Intex Challenger 2 Boat Set |
---|---|---|---|---|
Intex Challenger 2 Boat Set | od 200 zł | 9 oferty | ||
Intex Challenger 3 Boat Set | od 370 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →