Dmuchany kajak Intex Challenger K1 (68305)
Wideo 20Zdjęcia 2 |
Intex Challenger K1 247 cm351 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex Challenger K1
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intex Challenger K1 Kayak | 397 zł |
Intex Challenger K1 Kayak Zielony 274 x 76 x 33 cm 68305 | 470 zł |
Intex Kajak dmuchany Challenger K1, Intex, 274x76x33 cm | 772 zł |
68305 INTEX KAJAK CHALLENGER K1 WIOSŁO POMPKA | 375 zł |
Kajak dmuchany Challenger K1 Intex 68305 | 430 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Intex Challenger K1
Ceny na Intex Challenger K1 |
---|---|---|---|---|
Intex Challenger K1 | od 375 zł | 11 oferty | ||
Intex Challenger K2 | od 485 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →