Ponton Intex Seahawk 4 Boat Set (68351)
Wideo 7Zdjęcia 4 |
Intex Seahawk 4 Boat Set |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex Seahawk 4 Boat Set
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intex Unisex Seahawk 4 Ponton Nadmuchiwany Wielokolorowy 4-Osobowy 68351EP | 661 zł |
Intex Seahawk 4 Inflatable Boat Szary 68351 | 707 zł |
Intex 68351 351x145x48 ponton Seahawk 4 | 560 zł |
Ponton Seahawk 4 zestaw Intex | 650 zł |
Nadmuchiwany ponton Intex Seahawk 4 Boat Set 68351NP | 694 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intex Seahawk 4 Boat Set
Ceny na Intex Seahawk 4 Boat Set |
---|---|---|---|---|
Intex Seahawk 2 Boat Set | od 247 zł | 8 oferty | ||
Intex Seahawk 3 Boat Set | od 335 zł | 12 oferty | ||
Intex Seahawk 4 Boat Set | od 560 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →