Надувна байдарка Intex Challenger K1 (68305)
Відео 20Фото 2 |
Intex Challenger K1 247 см351 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex Challenger K1
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intex Challenger K1 Kayak | 397 zł |
Intex Challenger K1 Kayak Zielony 274 x 76 x 33 cm 68305 | 470 zł |
Intex Kajak dmuchany Challenger K1, Intex, 274x76x33 cm | 772 zł |
68305 INTEX KAJAK CHALLENGER K1 WIOSŁO POMPKA | 375 zł |
Kajak dmuchany Challenger K1 Intex 68305 | 430 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Intex Challenger K1
Ціни на Intex Challenger K1 |
---|---|---|---|---|
Intex Challenger K1 | від 375 zł | 11 пропозицій | ||
Intex Challenger K2 | від 485 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →