Dmuchany kajak Bestway Cove Champion (65115)
Zdjęcia 10 |
Bestway Cove Champion |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bestway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bestway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bestway Cove Champion
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bestway Kajak dmuchany Cove Champion, 275 x 81 cm 696976 | 546 zł |
Kajak Hydro- Force 275 x 81 cm Bestway 65115 | 399 zł |
Kajak Hydro- Force 275 x 81 cm Bestway 65115 | 497 zł |
Kajak Hydro- Force 275 x 81 cm Bestway 65115 | 488 zł |
Kajak Hydro- Force 275 x 81 cm Bestway 65115 | 487 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →