Ponton Intex Seahawk 3 Boat Set (68380)
Wideo 7Zdjęcia 4 |
Intex Seahawk 3 Boat Set |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex Seahawk 3 Boat Set
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intex Uniseks Seahawk 3 68380NP Ponton Dmuchany Zielony 295m x 137m x 043m | 335 zł |
Intex Seahawk 3 Inflatable Boat Zielony 68380 | 540 zł |
Intex Ponton Seahawk 3 set 295 x 137 cm (68380NP) | 520 zł |
Ponton Seahawk 3 - 295 x 137 x 43 cm Intex 68380 | 560 zł |
Intex, Ponton dmucuhany trzyosobowy z wiosłami i pompką, Seahawk, 295x137x | 520 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Intex Seahawk 3 Boat Set
Ceny na Intex Seahawk 3 Boat Set |
---|---|---|---|---|
Intex Seahawk 2 Boat Set | od 247 zł | 8 oferty | ||
Intex Seahawk 3 Boat Set | od 335 zł | 12 oferty | ||
Intex Seahawk 4 Boat Set | od 560 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →