Ponton Intex Excursion 5 Boat Set (68325)
Zdjęcia 7 |
Intex Excursion 5 Boat Set 315 cm366 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex Excursion 5 Boat Set
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intex Excursion 5-osobowy ponton zestaw z wiosłami aluminiowymi i wydajną | 1 344 zł |
Intex Excursion 5 Inflatable Boat Biały 5 Places 68325 | 897 zł |
Ponton Excursion 5 z wyposażeniem Intex | 738 zł |
Nadmuchiwany ponton Intex Excursion 5 Boat Set 68325NP | 871 zł |
Intex Uniseks Excursion 5 68325NP Nadmuchiwany Ponton Szary 5-Osobowy | 774 zł |
Modyfikacje Intex Excursion 5 Boat Set
Ceny na Intex Excursion 5 Boat Set |
---|---|---|---|---|
Intex Excursion 4 Boat Set | od 622 zł | 9 oferty | ||
Intex Excursion 5 Boat Set | od 774 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →