Echosonda (ploter nawigacyjny) Garmin Striker Plus 4 (010-01870-01)
Wideo 21 |
Garmin Striker Plus 4
Rodzaj:echosonda-ploter
Głębokość skanowania:do 488 m
Moc emitera:200 W
Liczba wiązek:2 szt.
Liczba częstotliwości:4 szt.
Funkcje:GPS
Przekątna ekranu:4.3 "
Wymiary:98x174x45 mm
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Striker Plus 4
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin Striker Plus 4
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garmin Echosonda STRIKER Plus 4 z dwuwiązkowym przetwornikiem (010-01870-0 | 653 zł |
Echosonda wędkarska STRIKER 4 PLUS Uniwersalny | 750 zł |
Garmin Striker Plus 4 With Transducer Czarny 010-01870-01 | 692 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →