Echosonda (ploter nawigacyjny) Garmin Striker Vivid 4cv
Wideo 18Zdjęcia 5 |
Garmin Striker Vivid 4cv
Rodzaj:echosonda-ploter
Moc emitera:300 W
Liczba wiązek:2 szt.
Liczba częstotliwości:6 szt.
Funkcje:GPS
Przekątna ekranu:4 "
Wymiary:98x174x45 mm
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Striker Vivid 4cv
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Garmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Garmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garmin Striker Vivid 4cv
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARMIN Echosonda wędkarska GARMIN Striker Vivid 4cv GT2 010-02550-01 Czarn | 1 079 zł |
Echosonda wędkarska GARMIN Striker Vivid 4cv z GPS | 989 zł |
Garmin STRIKER Vivid 4cv | 989 zł |
Echosonda Garmin Striker Vivid 4cv z GT20-TM | 820 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →