Ехолот (картплоттер) Garmin Striker Plus 4 (010-01870-01)
Відео 21 |
Garmin Striker Plus 4
Тип:ехолот-картплоттер
Глибина сканування:до 488 м
Потужність випромінювача:200 Вт
Кількість променів:2 шт
Кількість частот:4 шт
Функції:GPS
Діагональ екрану:4.3 "
Розміри:98x174x45 мм
Всі характеристики
Характеристики Striker Plus 4
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Striker Plus 4
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Garmin Echosonda STRIKER Plus 4 z dwuwiązkowym przetwornikiem (010-01870-0 | 653 zł |
Garmin Striker Plus 4 With Transducer Czarny 010-01870-01 | 691 zł |
Echosonda wędkarska STRIKER 4 PLUS Uniwersalny | 750 zł |
Echosonda wędkarska STRIKER 4 PLUS | 750 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →