Echosonda (ploter nawigacyjny) Deeper Smart Fishfinder
Zdjęcia 3 |
Deeper Smart Fishfinder
Rodzaj:echosonda
Głębokość skanowania:do 40 m
Kąt wiązki:70 °
Liczba wiązek:2 szt.
Liczba częstotliwości:2 szt.
Interfejsy:Bluetooth
Wymiary:65x65 mm
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Smart Fishfinder
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deeper 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deeper.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deeper Smart Fishfinder
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deeper Smart Sonar CHIRP+ 2 echosonda wędkarska GDZ-WED-DPER-001 | 1 759 zł |
Deeper Echosonda CHIRP+ 2.0 | 1 698 zł |
Deeper Smart Sonar Chirp+ 2 Fishfinder Czerwony 4779032950671 | 2 171 zł |
Deeper, Sonar, CHIRP+ 2 Smart | 1 729 zł |
Echosonda Deeper Smart Sonar CHIRP+2.0 | 2 143 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości echosondy (plotera nawigacyjnego) Deeper Smart Fishfinder:
- Automatyczne włączenie po uderzeniu w wodę
- Zasięg odbioru z czujnika bezprzewodowego - 40m
- Wbudowany akumulator
- Deeper Smart Fishfinder obsługuje połączenie z tabletami i smartfonami z systemami operacyjnymi Android 2.3+ i iOS 5.0+.
PolecamyPorównaj w tabeli →