Echosonda (ploter nawigacyjny) Deeper Smart Sonar Pro Plus
Wideo 17Zdjęcia 2 |
Deeper Smart Sonar Pro Plus
Rodzaj:echosonda
Głębokość skanowania:do 80 m
Kąt wiązki:70 °
Liczba wiązek:2 szt.
Liczba częstotliwości:2 szt.
Interfejsy:Wi-Fi
Wymiary:65x65 mm
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Smart Sonar Pro Plus
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deeper 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deeper.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deeper Smart Sonar Pro Plus
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ECHOSONDA DEEPER PRO + 2 SONAR NOWOŚĆ WIFI | 1 315 zł |
Deeper Smart Sonar PRO+ 2 - echosonda wędkarska GDZ-WED-DPER-002 | 1 344 zł |
Echosonda wędkarska DEEPER PRO+ 2 | 1 450 zł |
Deeper Smart Sonar Pro+ 2 Fishfinder Czarny DP5H10S10 | 1 218 zł |
Echosonda wędkarska DEEPER PRO+ 2 | 1 450 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości echosondy (plotera nawigacyjnego) Deeper Smart Sonar Pro Plus:
- Automatyczne włączanie po uderzeniu w wodę
- Zasięg odbioru z czujnika bezprzewodowego - 40m
- Wbudowany akumulator
- Deeper Smart Sonar Pro Plus obsługuje połączenie z tabletami i smartfonami z systemami operacyjnymi iOS 8.0+ i Android 4.0+.
PolecamyPorównaj w tabeli →