Wędzisko D.A.M. Intenze Trout And Perch Stick 206-8 (75514)
D.A.M. Intenze Trout And Perch Stick 206-8 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog D.A.M. 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele D.A.M..
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup D.A.M. Intenze Trout And Perch Stick 206-8
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wędka DAM Intenze Trout and Perch Wędzisko D.A.M. | 168 zł |
Dam Intenze Trout And Perch Stick Spinning Rod Posrebrzany 2.06 m / 2-8 g | 152 zł |
Wędka DAM Intenze Trout And Perch Stick 2 sec 206 CM / 2-8 G / 2 SEC | 257 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →