Ponton Intex Explorer Pro 300 Boat Set (58358)
Intex Explorer Pro 300 Boat Set |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex Explorer Pro 300 Boat Set
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intex Explorer Pro 300 Inflatable Boat Pomarańczowy 3 Places 58358 | 215 zł |
Intex Ponton zestaw - 58358 | 166 zł |
Intex Ponton Explorer, PRO 300 Set, 244x117x36 cm, wiosła + pompka, Intex | 363 zł |
Ponton dmuchany Explorer Pro 300, zestaw, Intex 58358 | 210 zł |
Pontonik dziecięcy Explorer Pro 300 - zestaw Intex | 189 zł |
Ponton Explorer, PRO 300 Set, 244x117x36 cm, wiosła + pompka, Intex | 363 zł |
Intex, Ponton, Explorer pro 300 + 2 wiosła i pompka, 58358 | 240 zł |
Modyfikacje Intex Explorer Pro 300 Boat Set
Ceny na Intex Explorer Pro 300 Boat Set |
---|---|---|---|---|
Intex Explorer Pro 100 Boat Set | od 100 zł | 1 oferta | ||
Intex Explorer Pro 200 Boat Set | od 145 zł | 3 oferty | ||
Intex Explorer Pro 300 Boat Set | od 166 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →