Dmuchany kajak Intex Challenger K2
Wideo 20Zdjęcia 2 |
Intex Challenger K2 247 cm351 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex Challenger K2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intex Challenger K2 Kayak | 916 zł |
Intex Challenger K2 Inflatable+2 Paddles Kayak Zielony,Niebieski 351 x 76 | 694 zł |
INTEX KAJAK CHALLENGER K2 + WIOSŁA I POMPKA 68306 | 485 zł |
Kajak challenger k2 Intex 68306 | 629 zł |
Nadmuchiwany kajak Intex Challenger K2 Kayak 68306NP | 918 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intex Challenger K2
Ceny na Intex Challenger K2 |
---|---|---|---|---|
Intex Challenger K1 | od 375 zł | 11 oferty | ||
Intex Challenger K2 | od 485 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →