Dmuchany kajak Bestway Lite-Rapid X2
Zdjęcia 5 |
Bestway Lite-Rapid X2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bestway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bestway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bestway Lite-Rapid X2
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bestway "Lite-Rapid X2 kajak" zestaw łodzi 321 m x 88 cm 65077 | 596 zł |
Bestway Kajak dmuchany Lite Rapid X2 (65077) | 550 zł |
Bestway Kajak dmuchany Lite Rapid X2, Bestway, 321x88 cm | 932 zł |
Dmuchany kajak Lite Rapid 321x88 cm Bestway 65077 | 530 zł |
Nadmuchiwany kajak Hydro-Force Rapid x2 z akcesoriami Lumarko! | 1 497 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →