Ponton Bestway Kondor 1000 (61099)
Bestway Kondor 1000 155 cm196 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bestway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bestway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bestway Kondor 1000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bestway PONTON DMUCH 157X102 BESTWAY PUD | 140 zł |
Dmuchany Ponton 155cm x 93cm Bestway 61099 | 90 zł |
Bestway Dmuchany ponton Kondor 1000, 155 x 93 cm | 151 zł |
Modyfikacje Bestway Kondor 1000
Ceny na Bestway Kondor 1000 |
---|---|---|---|---|
Bestway Kondor 1000 | od 90 zł | 5 oferty | ||
Bestway Kondor 2000 | od 116 zł | 34 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →