Kołowrotek Mikado Nexton 5005FD (KDA115-5005FD)
Mikado Nexton 5005FD |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mikado 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mikado.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mikado Nexton 5005FD
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MIKADO NEXTON 5000 kołowrotek z wolnym biegiem Methodfeeder kołowrotek węd | 113 zł |
Mikado Nexton Fd Carpfishing Reel Czarny 5000 KDA115-5005FD | 98 zł |
Kołowrotek MIKADO Nexton 5005 FD wolny bieg | 119 zł |
Kołowrotek gruntowy Mikado NEXTON 5005 FD | 107 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →