Kołowrotek Mikado Silux 4004RD (KDA095-4004)
Mikado Silux 4004RD |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mikado 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mikado.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mikado Silux 4004RD
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kołowrotek Mikado Silux RD Kołowrotek Mikado | 90 zł |
Mikado Silux Rd Spinning Reel Posrebrzany 4000 KDA095-4004 | 101 zł |
Kołowrotek spinningowy Mikado SILUX 4004 RD | 123 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →