Wędzisko D.A.M. XT1 Tele 360-3 (70891)
D.A.M. XT1 Tele 360-3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog D.A.M. 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele D.A.M..
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup D.A.M. XT1 Tele 360-3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dam Xt1 Tele Carpfishing Rod Posrebrzany 3.60 m / 3 Lbs 70891 | 274 zł |
DAM DAM XT1 Tele 3,6 m 3,0 lb 6 części SVS70891 | 339 zł |
Wędka Dam Xt1 Tele 3.60M 3.00Lbs | 304 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →