Wędzisko Mikado Intro Carp II 360-3 (WAA738-360)
Mikado Intro Carp II 360-3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mikado 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mikado.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mikado Intro Carp II 360-3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikado 3-częściowa wędka karpiowa Intro CARP II 12FT 36m/30LB Carp Rod węd | 140 zł |
Mikado Intro Carp Ii Carpfishing Rod Czarny 3.60 m / 3 Lbs WAA738-360 | 141 zł |
Wędka Karpiowa Mikado Intro Ii Carp 360Cm/3.0Lbs | 155 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →