Dmuchany kajak Sevylor Tahaa Kit
Sevylor Tahaa Kit |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sevylor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sevylor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sevylor Tahaa Kit
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kajak SEVYLOR Tahaa Kit | 1 020 zł |
Kajak rekreacyjny dwuosobowy Sevylor Tahaa Kit | 1 000 zł |
SEVYLOR Kajak TAHAA KIT | 1 000 zł |
Kajak rekreacyjny dwuosobowy Sevylor Tahaa Kit | 1 000 zł |
Nadmuchiwany kajak Sevylor Kayak Tahaa Kit Kolor: niebieski | 756 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →