Wędzisko Shimano Catana FX Spin 239MC (SCATFX710MC)
Shimano Catana FX Spin 239MC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shimano 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shimano.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shimano Catana FX Spin 239MC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Shimano - Wędka Catana FX Spinning - 213m 7-21g 2 cz SCATFX70MLE | 211 zł |
Wędka SHIMANO Catana Fx Spinning 2.39m / 10-30g SCATFX710MC | 210 zł |
Wędki Shimano Catana FX Spinning 10-30g 2,39 m | 239 zł |
Wędki Shimano Catana FX Spinning 10-30g 2,39 m | 246 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →