Котушка Shimano FX FC C3000 (FXC3000FC)
Shimano FX FC C3000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano FX FC C3000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Shimano Inc FX C3000 FC Clam FX FXC3000FCC | 95 zł |
Shimano Fishing Reels Fx Fc Spinning Reel Czarny 3000 FXC3000FC | 77 zł |
Shimano Fishing Shimano Fishing FX FC C3000 Kołowrotek FXC3000FC | 104 zł |
Kołowrotek FX FC, C3000 | 105 zł |
Kołowrotek FX FC, C3000 | 97 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →