Kołowrotek Shimano FX FC C3000 (FXC3000FC)
Shimano FX FC C3000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shimano 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shimano.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shimano FX FC C3000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Shimano Inc FX C3000 FC Clam FX FXC3000FCC | 95 zł |
Shimano Fishing Reels Fx Fc Spinning Reel Czarny 3000 FXC3000FC | 77 zł |
Shimano Fishing Shimano Fishing FX FC C3000 Kołowrotek FXC3000FC | 104 zł |
Kołowrotek FX FC, C3000 | 97 zł |
Kołowrotek FX FC, C3000 | 105 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →