Вудилище Shimano Tribal TX-1A 12300
Shimano Tribal TX-1A 12300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Tribal TX-1A 12300
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Shimano Fishing Tribal Tx-1a Carpfishing Rod Czarny 3.66 m / 3.0 Lbs TX1A1 | 277 zł |
Wędka SHIMANO Tribal TX-1A 3.66m / 3.00lb TX1A12300 | 390 zł |
Shimano Fishing Shimano Fishing Tribal TX-1A 3,6 m 3,0 lb 2 części TX1A123 | 308 zł |
Wędka Shimano Tribal Tx-1A 12-300 3.66M 3.00Lb | 378 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →