Котушка Daiwa Ninja LT 3000-C (10219-300)
Відео 1Фото 2 |
Daiwa Ninja LT 3000-C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Ninja LT 3000-C
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DAIWA Lekki i wytrzymały kołowrotek spinningowy 23 NINJA LT 3000-C 23NINJA | 244 zł |
Daiwa Ninja Lt 2023 Spinning Reel Posrebrzany 3000C NJ23LT3000C | 238 zł |
Kołowrotek Daiwa Ninja Lt 3000-C | 237 zł |
DAIWA Lekki i wytrzymały kołowrotek spinningowy 23 NINJA LT 3000-CXH 23NIN | 294 zł |
Daiwa Ninja Lt 2023 Spinning Reel Posrebrzany 3000CXH NJ23LT3000CXH | 236 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →