Вудилище Shimano Tribal TX-2 12-300
Shimano Tribal TX-2 12-300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Tribal TX-2 12-300
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SHIMANO TX2 próbka 37 m 14 kg uchwyt korkowy | 570 zł |
Shimano Fishing Tribal Tx-2 Cork Carpfishing Rod Czarny 3.66 m / 3.0 Lbs T | 461 zł |
Wędka karpiowa Shimano Tribal TX-2 Cork | 570 zł |
Wędka Shimano Tribal TX-2 Cork 360 CM / 3 LB | 570 zł |
Wędka karpiowa Shimano Tribal TX-2 Cork | 570 zł |
Shimano Fishing Tribal Tx-2 Carpfishing Rod Czarny,Posrebrzany 3.65 m / 3. | 383 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →