Wędzisko Shimano Tribal TX-2 12-300
Shimano Tribal TX-2 12-300 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Shimano 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Shimano.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Shimano Tribal TX-2 12-300
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SHIMANO TX2 próbka 37 m 14 kg uchwyt korkowy | 570 zł |
Shimano Fishing Tribal Tx-2 Cork Carpfishing Rod Czarny 3.66 m / 3.0 Lbs T | 461 zł |
Wędka karpiowa Shimano Tribal TX-2 Cork | 570 zł |
Wędka Shimano Tribal TX-2 Cork 360 CM / 3 LB | 570 zł |
Wędka karpiowa Shimano Tribal TX-2 Cork | 570 zł |
Shimano Fishing Tribal Tx-2 Carpfishing Rod Czarny,Posrebrzany 3.65 m / 3. | 383 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →