Котушка Okuma Custom Black CB-80
Okuma Custom Black CB-80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Okuma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Okuma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Okuma Custom Black CB-80
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KOŁOWROTEK FEEDER OKUMA CUSTOM BLACK CLX-55F | 310 zł |
Okuma Custom Carpfishing Reel Czarny 80 CB-80 | 313 zł |
Okuma Okuma Custom Black 80 Kołowrotek 55790 | 351 zł |
Kołowrotki Okuma Custom Black Feeder 55 | 290 zł |
Kołowrotki Okuma Custom Black Feeder 55 | 310 zł |
Kołowrotek Okuma Custom Black 8000 | 325 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →