Котушка Okuma Dynadrag XP Baitfeeder DAXP-6000
Okuma Dynadrag XP Baitfeeder DAXP-6000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Okuma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Okuma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Okuma Dynadrag XP Baitfeeder DAXP-6000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okuma Dyna Drag XP Kołowrotki do podajnika przynęt | 256 zł |
Okuma Dana Drag Xp Carpfishing Reel Czarny 6000 DAXP-6000 | 227 zł |
Kołowrotki Okuma Dynadrag XP Baitfeeder 6000 | 210 zł |
Kołowrotki Okuma Dynadrag XP Baitfeeder 6000 | 230 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →