Котушка Okuma Dynadrag XP Baitfeeder DAXP-4000
Okuma Dynadrag XP Baitfeeder DAXP-4000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Okuma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Okuma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Okuma Dynadrag XP Baitfeeder DAXP-4000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okuma Dynadrag XP Baitfeeder DAXP-4000 31bb | 202 zł |
Okuma Dana Drag Xp Carpfishing Reel Czarny 4000 DAXP-4000 | 205 zł |
Kołowrotki Okuma Dynadrag XP Baitfeeder 4000 | 200 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →