Котушка Okuma Classic Pro CLX CLX-452La
Okuma Classic Pro CLX CLX-452La |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Okuma Classic Pro CLX CLX-452La
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okuma Classic PRO CLX-452La Rechtshand Multikołowrotek 450 m 045 mm uchwyt | 345 zł |
Okuma Classic Pro Clx Trolling Reel Czarny 450 CLX-452LA | 314 zł |
Multiplikator Okuma Classic Pro Clx-452La 2Bb | 268 zł |
Multiplikator Okuma Classic Pro Clx-452La 2Bb | 318 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →